شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه ایلیو:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی ایلیو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ایلیو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می‌شود.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی ایلیو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ایلیو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی خواهد شد و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ایلیو اقدام نماید.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی ایلیو به اطلاع خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و ازآن محافظت می‌کند.

فروشگاه اینترنتی ایلیو متعهد می‌شود تا در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما را از سایت را، توسعه دهد. شما با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ایلیو رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ایلیو، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ایلیو جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ایلیو محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمام مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ایلیو است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ایلیو محفوظ می‌دارد.

 

ثبت،پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا جمعه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

فروشگاه اینترنتی ایلیو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش می‌دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 10 شب روزهای کاری، امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ایلیو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ایلیو محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی ایلیو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ایلیو محفوظ است. همچنین با توجه به مواد غذایی، پس از تحویل، امکان مرجوعی کالا ممکن نمی‌باشد.